Android İçin 2019 Yılının En İyi Torrent Uygulamaları

torrent-kapak

Meşru yanlarına rağmen Torrent uygulamaları profesyoneller için bile vazgeçilmez olabilir. Bazı sanatçılar bile eserlerini torrent uygulamaları ile icra ederler. Özellikle aylık ya da yıllık ücretleri çok yüksek olan ve karşılamanızın zor olduğu yazılımlar için torrent oldukça iş görecektir. Android için en iyi torrent uygulamaları hakkında bilgi edinerek bu geniş alanın bir parçası olabilirsiniz.

 

aTorrent

aTorrent, daha basit torrent uygulamalarından biridir. Wi-Fi ile indirme, depolama konumu, harici SD kartı desteği ve daha fazlası gibi temel özelliklerin çoğunu destekler. Ayrıca BitTorrent P2P, DHT, Gelişmiş DHT, Magnet bağlantıları ve diğerleri gibi çeşitli protokolleri de destekler.

 

BitTorrent ve μTorrent

BitTorrent ve μTorrent aynı geliştiricinin iki torrent uygulamasıdır. Ancak, farklı davranırlar. Temel özellik kümesi aralarında aynıdır. BitTorrent, bağımsız sanatçılar tarafından yasal müzik ve video torrentleri geliştirmeye devam ediyor. BitTorrent, müzik keşfi ve torrent için kullanışlıdır. Daha basit bir torrent uygulaması için μTorrent daha iyidir.

 

Flud Torrent Downloader

Flud, daha güçlü torrent uygulamalarından biridir. Basit ve net bir arayüze sahiptir. Bu, büyük torrentleri daha kolay yönetmenizi sağlar. Ayrıca, uygulama çeşitli protokolleri, magnet bağlantılarını, RSS yayın desteği, büyük dosyalar için destek ve hatta birkaç temayı destekliyor.

mobil-torrent

Mobil Torrent

FrostWire

FrostWire popüler bir torrent indiricidir. Modern, basit bir tasarımı ve bazı iyi temel özelliklere sahiptir. Torrent dosyaları ve magnet bağlantıları için destek içerir. Bazı diğer özellikleri arasında bir müzik çalar ve bir medya tarayıcı bulunur.

 

FuTorrent

FuTorrent, Android için yeni torrent indiricilerden biridir. Uygulama en yaygın protokolleri destekler ve çeşitli indirme özelleştirmeleri içerir. Maksimum indirme ve yükleme hızı, maksimum aktif torrent sayısı ve diğer temel öğeleri ayarlayabilirsiniz.

 

Torrnado

Torrnado torrentleri tek başına indirmez. Bunun yerine, bilgisayarınıza bağlanır. Bu şekilde, torrentlerin masaüstünüzde indirildiğini görebilirsiniz. Çoğu masaüstü işletim sistemi için popüler çapraz platform torrent uygulaması olan iletim ile çalışır. Uygulama torrentleri eklemenizi ve kaldırmanızı, oturum istatistiklerini ve diğer yönetim özelliklerini görmenizi sağlar.

 

TorrDroid

TorrDroid, yeni torrent uygulamalarından biridir. Ayrıca torrent arama özelliğine de sahiptir. Tasarım basit ve kullanımı kolaydır.

 

Transdrone

Transdrone

 

Transdrone

Transdrone, Torrnado’ya çok benzer. Bilgisayarınız için bir torrent yönetimi uygulamasıdır. Uygulama sayesinde, torrentleri başlatabilir veya durdurabilir, torrentler ekleyebilir, öncelikleri belirleyebilir, izleyicileri görüntüleyebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

 

tTorrent

tTorrent, en popüler torrent uygulamalarından biridir. Bir sürü özelliğe sahiptir ve temel özelliklerin çoğunu içerir. Torrentleri indirir, indirme ayarlarını değiştirmenizi sağlar ve magnet bağlantılarını ve diğer protokolleri destekler. Uygulama, Transdrone ve Transdroid desteği olan bir web arabirimi ve şifrelemeye bile sahiptir.

 

zetaTorrent

zetaTorrent, en eşsiz torrent indirme uygulamalarından biridir. Ayrıca, reklam bloğu, geçmiş, sık kullanılanlar ve daha fazlasıyla birlikte gelen bir web tarayıcısı bulunur. Uygulama aynı zamanda torrent yönetimini, indirme ayarlarını, RSS protokollerinin çoğunu destekliyor.